Other lots in this auction
-
#322Twee ingekleurde antieke gravures:- “Le Château Royal de Versailles du côté de l’Avenue de Paris”.- “Vue de la Maison Royale de Somerset avec l’église de St. Marie dans le Strand Londres.
Gravures anciennes bicolores : - Le Château Royal de Versailles du côté de l'Avenue de Paris. - Vue de la Maison Royale de Somerset avec l'église de St. Marie dans le Strand de Londres.No longer availableDim. 25,5 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#161Emile Carlier“La bonne recette”. Een bronzen beeld.
“La bonne recette”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 2200 / 2400 -
#623Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableDim. l: 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#415Zeven kleurloos kristallen champagnecoupes.
Sept coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#466Een gefineerd buffet (45 x 120 x 240 cm) met vijf deuren en vijf laden en met bijpassende tafel (73 x 110 x 200 cm).
Buffet en placage à cinq portes et cinq tiroirs avec table assortie.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#49“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
“Nature morte florale”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284Bert Alers“Bosbouwer met paardenspan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forestier avec calèche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een lot Chinees porselein bestaande uit een theepot en twee vaasjes. Dragen onderaan een merkteken.
Lot en porcelaine de Chine composé d'une théière et de deux vases. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cm - 31 cmEstimate: € 30 / 60 -
#637Vijf Oosterse beeldjes van runderen van zilver, messing en brons. Thailand, Pakistan, Kreta
Cinq figurines orientales de bétail en argent, laiton et bronze. Thaïlande, Pakistan, CrèteNo longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 120 -
#53Weimarer PorzellanmanufakturTwee vazen van kobaltblauw porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt à décor doré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.
Paire de généraux napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Henry Schouten“Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.
“Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.No longer availableDim. 145 x 160 cmEstimate: € 400 / 600

