Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.
Twee ebbenhouten netsukés met resp. voorstellingen van een draak en een slang. Onderaan gemerkt.

Twee ebbenhouten netsukes, een draak en een slang. Onderaan gemerkt

Deux netsukes en ébène, un dragon et un serpent. Marque sous la base.
SKU: 2105190535.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #535
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #476

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #296

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #606

    Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.

    Une table de poterie style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 77 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #286

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #614

    Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.

    Une petite armoire en bois de racine, style Empire.
    No longer available
    Dim. 80 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #229

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.

    Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm; b: 106 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #661

    Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.

    Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555

    Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.

    Un petit meuble en noyer à trois niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een marqueterie tafel met laden.

    Une table marqueterie à tiroirs.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 66 x 43,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #276

    Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.

    Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm; h:73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #800

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #615

    Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.

    Une petite armoire en bois de racine, style Empire.
    No longer available
    Dim. 80 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #784

    Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466

    Een houten dienblad op voet.

    Un plateau en bois sur pied.
    No longer available
    Dim. 74 x 69 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #481

    Een lot van vier maskers in diverse uitvoeringen.

    Un lot de quatre masques divers.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #303

    Twee balustervormige onyxen siervaasjes.

    Deux petits vases balustre en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #158

    Een lot van 19 verschillende gegraveerde en gemerkte servetringen. Engelse keuren.

    Un lot de 19 anneaux à serviettes gravés et marqués. Poinçons anglais.
    No longer available
    Dim. 318,95 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #442

    Een toiletgarnituur, bestaande uit een poederdoos en parfumflesje van kleurloos kristal en verzilverd metaal, een verzilverd metalen kleerborstel, een pillendoosje en een handspiegeltje van 835‰ zilver.

    Une garniture de toilette, comprenant un poudrier, un flacon à parfum en cristal incolore et métal argenté, une brosse à vêtements argenté, une boîte à pilules et un miroir de main en argent 835‰.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #468

    ”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.

    ”Grey’s Elegy”. Un livre de vers aux accents dorés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    “Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3me Fête Flamande”. Twee gravures van J. Ph. Le Bas naar werken van David Teniers. In XIXe eeuwse lijsten.

    ”Vue d’Anvers, ou Vue de Flandre” & “3ème Fête Flamande”. Deux gravures par J. PH. Le Bas d’après des oeuvres par David Teniers. Encadrements du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 55 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #595

    Een kogelvaas in rode glaspasta met gouden accenten.

    Un vase bille en pâte de verre rouge, accents dorés.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #496

    Een gedraaide notenhouten sokkel.

    Un socle en noyer torsadé.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261
    Swarovski

    “Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #534

    “Pijnlijke voeten”. Aquarel. Draagt een handtekening: Dooyewaard.

    ”Pieds douloureux”. Une aquarelle. Porte une signature: Dooyewaard.
    No longer available
    Dim. 21 x 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #181

    “Pandora”. Een bronzen beeld naar het werk van Edwin Sharff.

    ”Pandore”. Une statue en bronze d’après Edwin Sharff.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More