#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#477“Ensor” Uitgave naar aanleiding van de tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone kunsten te Brussel in 1999. Ed. Blondé.
”Ensor”. Une parution à l’occasion de l’exposition au Musée Royal des Beaux-Arts à Bruxelles en 1999. Ed. Blondé.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#792Een goudgepatineerde rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire à patine dorée.No longer availableDim. 83 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,19 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 800 / 1000 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#468Drie Oosterse bellen van messing, waarvan twee ingelegd.
Trois cloches orientales en laiton, dont deux incrustées.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700 / 800 -
#174Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951“Interieur”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#163Een paar bronzen waterdragers.
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200