Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#524
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#280
Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800/1000 -
#629Mercy Park Lighting
Een zittende Boeddha van verguld brons.
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500/700 -
#248
#732Collignon
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#423
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40/60