Similar lots by type
-
#932
Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#4
Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#682Toyokuni en Shigeharu
“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#414
Twee grafische werken, bestaande uit een druk van Luyckx en een houtsnede van Mutsaerts.
Deux oeuvres graphiques dont une gravure par Luyckx et une gravure sur bois par Mutsaerts.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#29Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#14Elke OnzeaPeriod: °1981
“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30 -
#452Diez
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.
“Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50/60 -
#889
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#352
Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#724Renaat Van Dessel
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#1091Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#424
Een lot grafiek, bestaande uit:- “Brussel” - Roger Hebbelinck.- Een Engelse gravure met een ontwerp voor een vrouwenbureau en een eetzaal. - “La Belle place au port de Gene”. Een oude gravure door Jean Benoit Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Een XIXe eeuwse gravure door Charpentier.
Lot de gravures contenant:- “Bruxelles”, par Roger Hebbelinck.- Un dessin anglais d’un bureau de dame et d’une salle à dîner.- “La Belle Place au Port de Gène”. Ancienne gravure par Jean Benoît Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Gravure du XIXe siècle par Charpentier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#732
Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#719
Een lot van twee etsen naar Teniers.
Lot de deux eaux fortes d’après Teniers.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#1024Romain Malfliet
Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#429
Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#354
Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#434
Twee grafische werken:- Jozef Pas: “Leliegang”. Gesigneerd en genummerd 38/250.- A. Geudens: “Interieur”. Gesigneerd en gedateerd 235/350.
Deux gravures:- Jozef Pas: “Leliegang”. Signée et numérotée 38/250.- A. Geudens: “Intérieur”. Signée et numérotée 235/350.No longer availableDim. 29 x 24 & 30 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#937
Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60/100 -
#943
Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#815
Een mahoniehouten muziekstaander. XIXe eeuw.
Porte-musique en acajou. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 50/60 -
#998
Een bijzetkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met zes laden.
Petit meuble à six tiroirs en bois de placage de style Louis XV.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 80/120 -
#929
“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#443
Een schildpad, opgebouwd uit een echt schild met kopje en pootjes van gesculpteerd hout.
Tortue construite d’écaille naturelle et d’une tête et des pieds en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#448Giorgio Armani
Vijftien dezelfde fotoalbums.
Quinze albums à photographies identiques.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#630Ethiopie
Een vruchtbaarheidshalssnoer, een speld en zes verschillende hangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Collier de fertilité, épingle et six différents pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#470India
Een halssnoer van bergkristal met hanger en tussenstukken van zilver, we voegen er een halssnoer van gekleurde kwarts zonder slot aan toe.
Collier en cristal de roche au pendentif et alternances en argent. Nous ajoutons un collier en quartz coloré sans fermoir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1054
Een gesculpteerd houten piëdestal in Lodewijk XVI-stijl met een rond marmeren blad.
Piédestal en bois sculpté de style Louis XVI à tablette ronde en marbre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1053
Een lot van vijf metalen klokjes, getooid met de Dom van Keulen.
Lot de cinq pendules en métal surmontées de la Cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#911Stein
Zes bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Versierd op grijze fond. Eén met “Münchner Trambahn”. Eén met “Das ehrbare Mauerhandwerk”. Eén met “Weihenstephan, Älteste Brauerei der Welt”, Eén met een everzwijn. Eén met Kirchweihtanz. Eén met “Berliner Verkehrs Betriebe”.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. ± 17 cmEstimate: € 50/70