Other lots by Severin
Other lots in this auction
-
#624
“Hoeve bij Loosdrecht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Kleine beschadiging.
”Fermette à Loosdrecht”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 500/700 -
#794
Een Indische tangka op zijde met diverse personages.
Un Tangka indien sur soie, divers personnages.No longer availableDim. 41 x 163 cmEstimate: € 60/100 -
#149
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#593
Drie verschillende balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors. Twee gemerkt onderaan.
Trois vases balustre différents en porcelaine chinoise, décors polychromes. Deux portent une marque à la base.No longer availableDim. h: 41 - 46 cmEstimate: € 120/150 -
#335
Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#827
Een paar bronzen vaasjes met reliëfdecor. Japans werk omstreeks 1900.
Une paire de vases en bronze, décor en relief. Travail japonais, +- 1900.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#785
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60/100 -
#637
“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400/600 -
#137
Een slabestek met keuren Delheid en geboorteset van zilver.
Un couvert à salade, poinçons Delheid et un ensemble de baptême en argent.No longer availableDim. 422 gEstimate: € 150/200 -
#532
“Madonna en Kind”. Rond glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”Vierge à l’Enfant”. Un vitrail rond à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 80/120 -
#72
“Kustzicht”. Olieverf op board”. Gesigneerd.
”Vue sur la Côte”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#312Beaufort
“Zicht op het begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage de Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100