Other lots in this auction
-
#269
Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.
Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. H: 18-22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86
Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#643
Een woestijnroos.
Une rose du désert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#159
“Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.
"Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois avec des traces de peinture. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Bogaert
“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village français". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#215
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300 / 340 -
#246
Een ronde notenhouten ontbijttafel met centrale vierpoot. Tijdperk Victoria. Verlengbaar, maar zonder verlengstukken.
Une table de petit-déjeuner ronde en noyer avec un pied central quadripode. Epoque Victoria. Extensible, mais sans allonges.No longer availableDim. H. 78, Ø 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#568
Een kleine Capucine bowl van Chinees porselein met binnenin een famille rose landschapsdecor, buiten chocoladebruin gekleurd. Omstreeks 1800.
Petit bol Capucine en porcelaine de Chine à décor de paysage famille rose à l'intérieur, couleur marron chocolat à l'extérieur. Vers 1800.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#75
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 600 / 650 -
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350