Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gekleurde glaspasta vaasjes.

Twee gekleurde glaspasta vaasjes.

Deux vases en pâte de verre.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2508200353.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #353
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #675

    Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.

    Table à ouvrage en ronce de noyer, tablette abattante.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #87

    Een paar glazen stolpen (schade) op houten sokkel, waarin twee Vieux Bruxelles hoornvaasjes met bloemenstukjes. XIXde eeuw.

    Paire de cloches en verre sur socle en bois dans lesquelles deux petits cornets en porcelaine de Bruxelles aux bouquets de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683

    Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van de Hoed van Napoleon.

    Enseigne en métal polychromé en forme du chapeau de Napoléon.
    No longer available
    Dim. b: 75 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #214
    Adrianus Van der Schouw

    “Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #382

    Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.

    Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een gesculpteerde Régence armstoel met gecanneerde zit en rug. XVIIIe eeuw.

    Fauteuil Régence en bois sculpté et à siège et dossier cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #102
    L. Vanaerschot

    Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    “Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 45 x 62 & 55 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #687

    Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.

    Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. 98 x 58 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +/- 3,35 ct. Color J/K, VS.

    Bague en or blanc 18 K sertie d’un solitaire de ± 3,35 ct. Couleur J/K, VS.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 10000 / 15000
  • #625

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.

    Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #614

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vasque en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More