#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
#98
Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
#742
Een antiek Kelimtapijt. Recent gerestaureerd in Perzië.
Un tapis Kilim ancien. Restauration perse récente.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#502
Een églomise affiche van de Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.
#36
Een dagobertstoel met lederen zit en fraai uitgewerkte rug. Met datum 1641.
#165
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.
“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100/120 -
#437Val St. Lambert
Een lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.
#580
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 1100/1200 -
#789
Twee wortels van koffieplanten.
#816
#275
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 550/650