Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gepolychromeerd houten maskers. Vermoedelijk Mexicaans. We voegen er een houten beeldje aan toe.

Twee gepolychromeerd houten maskers. Vermoedelijk Mexicaans. We voegen er een houten beeldje aan toe.

Deux masques en bois polychrome. Probablement Mexicain. Nous ajoutons une petite statue en bois.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2808180711.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #711
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #649

    Een panter van gesculpteerd steen.

    Une panthère en pierre taillée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #570

    Een canapé van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 190 x 105 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #427

    Een lot van vier verschillende houten doosjes.

    Un lot de quatre petites boîtes en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    A. Mayer

    “Wasvrouwen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd en gesigneerd buiten de plaat.

    “Laveuses”. Gravure sur bois. Monogrammée et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #561

    Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

    Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #367

    Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.

    Une paire de cadres richement travaillés en bois sculpté en style baroque.
    No longer available
    Dim. 51 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #795
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 110 x 218 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #807

    Een kleurloos kristallen karaf met drie borreltjes, versierd met zwarte voetjes en met zwarte stop.

    Une carafe en cristal incolore et bouchon noir, ainsi que trois verres à goutte, le tout décorée de petits pieds.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #17

    Bonbonnière in kleurloos kristal op verzilverde voet.

    Bonbonnière en cristal incolore sur piédouche argenté.
    No longer available
    Dim. H 25 cm; B 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #331
    Amphora, Czechoslovakia

    Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #615
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More