#649Een panter van gesculpteerd steen.
#570Een canapé van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XVI.No longer availableDim. 190 x 105 cmEstimate: € 320 / 400 -
#427Een lot van vier verschillende houten doosjes.
#59A. Mayer“Wasvrouwen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd en gesigneerd buiten de plaat.
“Laveuses”. Gravure sur bois. Monogrammée et signée hors planche.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#561Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 360 / 380 -
#367Een paar rijkelijk uitgewerkte kaders van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Une paire de cadres richement travaillés en bois sculpté en style baroque.No longer availableDim. 51 x 26 cmEstimate: € 160 / 200 -
#675Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
#795GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#17Bonbonnière in kleurloos kristal op verzilverde voet.
#331Amphora, CzechoslovakiaEen vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 220 -
#615KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.