#578
Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
#595
Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
#120
Een 18 K geelgouden geweven halssnoer. L: 19 cm.
#102Pieter NombluezPeriod: 1923 - 2002
“De waterput”. Olieverf op board(?). Gesigneerd en gedateerd 1976.
Le puits. Huile sur panneau (?). Signée et datée 1976.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#387
Een Hotei van gebeeldhouwd hout.
Un Hotei en bois sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#163
“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
#555
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
Een eikenhouten tafel met geparqueteerd blad.
No longer availableDim. 29 x 41 cm -
#577
Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
Un bâton de loterie en verre multicolore.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#334Val St. Lambert
Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.No longer availableDim. h: 5,5 - 15 cmEstimate: € 50/80 -
#471
“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
Chasseur. Sur statue africaine en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 200/300