#734Antoine Ceysens
“Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#801
Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
#131
Een bronzen beeld van een Benin prins. Ashante (Ghana).
Une statue en bronze d’un prince de Bénin. Asante, Ghana.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 300/400 -
#569
”Maternité”. Une lithographie. Signée et datée ‘63 dans la planche et porte également une signature hors planche: Picasso.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200/250 -
#700
Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#611
#72
#475
#652
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuinvazen.
#145
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1100/1200 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#370
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’une citrine ovale de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400/1500