Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gesculpeerde houten piedestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.

Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.
Dim. h: 64 & 60 cm
SKU: 2506190456.
Categories: Aziatisch, Hout, Meubel.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #456
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #206

    Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.

    Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #796

    Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.

    Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #653

    Een tuinbankje in wit metaal. schade.

    Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #236

    Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.

    Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 180 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #266

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.

    Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.

    Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #628

    Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.

    Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #901

    Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.

    Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.
    No longer available
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624

    Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)

    Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #612

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #673

    Een teakhouten tuinbank.

    Un banc de jardin en teak.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #638

    Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.

    Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.
    No longer available
    Dim. b: 217 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.

    Une table ronde en noyer. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. Ø: 93 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.

    Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #96

    Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #602

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #910

    Een voetbankje van kamelenleer en hout.

    Un repose-pied en cuir camel et bois.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220

Other lots in this auction

  • #521

    “Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.

    ”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #674

    “Het glazen muiltje”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘HS 21’. Toegeschreven aan Hugo Scheiber.

    ”L’escarpin en verre”. Aquarelle sur papier. Monogramme ‘HS 21’. Attribué à Hugo Scheiber.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #56
    Jean Roche

    Een paar armstoelen met fluweel. Louis XVI stijl.

    Une paire de fauteuils, revêtement de velours. Style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #811
    P&S

    Wit porseleinen dekselvaas met gordel van bloemendecor op de buik. Gemerkt, ChecoSlowakia.

    Un vase à couvercle en porcelaine blanche, ceinture de fleurs sur le ventre. Marque, CechoSlowakia.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #495

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 36,25 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #741

    Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.

    Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #142
    J. Gonzalez

    “Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 27 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #338

    Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.

    Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #817

    Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.

    Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.
    No longer available
    Dim. l: 26 & 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #167

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #663

    Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.

    Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm; h: 56 cm
    Estimate: € 240 / 360
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More