Similar lots by type
-
#528
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#511
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80/100 -
#541
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 280/340 -
#463
Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Petit vase en faïence de Cine à décor de fleurons.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 55/60 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90/110 -
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#501
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/180 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Cinq petits canards en différentes sortes de minéraux. Travail chinois.No longer availableDim. l: 8 cmEstimate: € 40/50 -
#523
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#513
Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120/180 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#395
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#461
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing.
Paire de vases en cloisonné sur laiton. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#426
Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.
Tabouret carré en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#543
Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Vase couvert décoratif en turquoise sculpté en forme d’arbuste fleurie aux oiseaux sur socle en bois. Travail chinois. Dégâts.No longer availableDim. h: 23 cm (z.s.)Estimate: € 180/240 -
#538
Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300/350 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#637
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200/240 -
#686
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 100/120 -
#357
Twee rieten vissersmanden met draagriem.
Deux corbeilles de pêcheur en osier, avec ceintures.No longer availableDim. h: 20 en 18 cmEstimate: € 40/60 -
#399
Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.
Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#31
Een lot van zeven, grotendeels gevulde Liebig-chromo-albums. We voegen er twee lege albums aan toe.
Collection de chromos Liebig anciens dans leurs albums.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#448Ruscha
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor polychrome de personnages dans une rue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 42/48 -
#751Dräger, Lübeck
Een apparaat voor Arteriële zuurstofinsufflatie als therapie bij perifere vaatziekten. Eind jaren ‘60.
Appareil pour l’insufflation artérielle d’oxygène pour la thérapie des maladies des vaisseaux périphéres. Années 60.No longer availableDim.Estimate: € 80/120 -
#522Shaar
“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
“Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 100/160 -
#590
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#287
Een smalle degen met lederen schede.
Epée et sa gaine en cuir.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/60 -
#51
“Jongetje”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Petit gamin”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80 -
#311Christofle, France
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie etuis met telkens twee kleine asbakken, een pepermolen en een zoutvat. In originele etuis. We voegen er een cocktailshaker van een ander merk aan toe.
Lot de métal argenté comprenant trois étuis contenant des petits cendriers, un moulin à poivre et une salière. Dans les étuis d’origine. Nous ajoutons un shaker d’une autre marque.No longer availableDim. h: 3 - 23 cmEstimate: € 80/120