Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Val St. Lambert

Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.

Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.
Dim. Ø: 15 & 15 cm
SKU: 2906210331.
Category: Kristal.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #360
    Val St. Lambert

    Een reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.

    Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327
    Val St. Lambert

    Een paar tweearmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de bougeoirs à deux branches en cristal incolore taillé. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #601

    Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux vases design en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm; b; 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #658
    Saint-Louis, France

    Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.

    Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #693

    Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #351

    Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.

    Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.

    Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #358

    Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.

    Un nécessaire de toilette sept pièces en cristal rose taillé. Un avec de petits éclats de rebord.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #623

    Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.

    Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #32
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.

    Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #270

    Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.

    Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 900
  • #630
    Terzani

    Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.

    Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #640

    Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.

    Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #247
    Orfèvrerie Elldee

    Een aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.

    Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een Chinees hardhouten hoekvitrine, versierd met ingelegde versieringen van parelmoer.

    Une vitrine d'angle chinoise en bois dur, décorée de décorations incrustées de nacre.
    No longer available
    Dim. 180 x 83 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #100

    Een 18 K geelgouden platte schakelketting.

    Un collier à maillons plats en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 49,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #46

    Een serveerwagentje van hout en messing.

    Un chariot de service en bois et laiton.
    No longer available
    Dim. 78 x 74 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #430

    Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.

    Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672
    Luxor

    Een vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.

    Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #214

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en messing, opgebouwd uit een sierstuk, getooid met een papegaai en met twee lichtpunten in de vorm van plantenranken met porseleinen bloemen. Apocrief gemerkt achteraan.

    Une paire de candélabres en porcelaine polychrome et laiton, une pièce décorative est surmontée d’un perroquet portant deux lumières en forme de guirlandes aux fleurs en porcelaine. Marque apocryphe au verso.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #416
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More