Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gipsen plaquettes met voorstellingen geïnspireerd op de klassieke oudheid. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987 en 1988. 1 kleine beschadiging.
Gheorghe I. Anghel
Period: °1938

Twee gipsen plaquettes met voorstellingen geïnspireerd op de klassieke oudheid. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987 en 1988. 1 kleine beschadiging.

Deux plaquettes en plâtre inspirées à l’antique classique. Monogrammées et datées 1987 et 1988. Petit dégât.
Dim. 71 x 39 cm
SKU: 2709160604.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #604
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Anghel

  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182
    Gheorghe I. Anghel
    Period: °1938

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.

    “Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More