Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee glazen coupes jaren zestig.

Twee glazen coupes jaren zestig.

Deux coupes en verre des années 60.
Dim. 31 & 27 cm
SKU: 2408210323.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #459
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    ‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #594
    Karel Moers
    Period: 1932 - 2016

    “Vrouwengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72.

    Visage de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '72.
    No longer available
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #199

    Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.

    Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #507

    “Sint Joris”. Een groepje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.

    Saint George. Un groupe d'ivoire sculpté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (z/s)
    Estimate: € 150 / 180
  • #383

    Een Chinees kommetje van grijs geglazuurd crackleware.

    Un bol chinois craquelé émaillé gris.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #127

    Een oude telefoon van onyx en messing.

    Un vieux téléphone en onyx et laiton.
    No longer available
    Dim. 30 X 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met fantasiestenen.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de pierres fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #434

    “Drie geisha’s in een landschap”. Ingekleurde Japanse houtsnede. Enige vochtschade.

    Trois geishas dans un paysage. Gravure sur bois japonaise colorée. Quelques dégâts d'humidité.
    No longer available
    Dim. 38 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #496
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 358 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #645

    Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.

    Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #168

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More