Other lots in this auction
-
#14Mez. Nickmans“Vrouwelijk naakt” & ‘Mannelijk naakt”. Twee houtsneden. Beide gesigneerd en gedateerd 1987 buiten de plaat en resp. genummerd 17/20 & 7/15.
Nu féminin & Nu masculin . Deux gravures sur bois. Signées et datées 1987 à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 17/20 et 7/15.No longer availableDim. 30 x 18 & 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#35Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 60 / 100 -
#429“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17Val St. LambertEen kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#138“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#257Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.
Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300 / 400 -
#569Joseph Leyzen“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360 / 400 -
#84Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Wilgen aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Saules au bord de l'eau. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#532Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 80 / 120

