Other lots in this auction
-
#435Een 18 K geelgouden ketting.
Un collier en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,09Estimate: € 200 / 250 -
#692Jaak Gorus“De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.
L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.No longer availableDim. 7,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#103“Het boek”. Een groepje van gesculpteerd albast. Restauratie aan de sokkel.
Le livre. Un groupe d'albâtre sculpté. Restauration sur le socle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 K witgouden ketting met vierkantjes en met hanger in de vorm van een sleuteltje bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec des carrés et un pendentif en forme de clé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 0,46 gEstimate: € 650 / 700 -
#185Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 230 / 260 -
#577Een rijkelijk uitgewerkte Afrikaanse slagtand met dorpstafereel.
Une défense africaine richement détaillée avec une scène de village.No longer availableDim. l: 87 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250 / 300 -
#420Geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van het Rubensjaar 1977.
Médaille d'or jaune 18K à l'occasion de l'année Rubens 1977.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 180 / 250 -
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#495Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de pierres fantaisie.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#562Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
Une bibliothèque sobre en pin avec cinq étagères.No longer availableDim. 195 x 91 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#535Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant baguettes en princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant baguettes et princesses d'un poids combiné de +- 1,12 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 650 / 750

