Other lots in this auction
-
#273
Een kruisbeeldje onder glazen stolp.
Un crucifix sous cloche en verre.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#313
Een kleine opgezette steenuil.
Un petit hibou empaillé.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#257
Een diep bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1720.
Une assiette creuse en faïence de Delft à décor multicolore. Marquée en bas. Vers 1720.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#436
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 132 cm -
#376Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
Un tapis persan en laine noué à la mainNo longer availableDim. 120 x 74 cmEstimate: € 150 / 200 -
#613
Een kalebasvaasje van Chinees aardewerk en een kleine tazza van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Het eerste gemerkt.
Un vase gourde en poterie chinoise et une petite tazza en porcelaine chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Le premier marqué.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#592
“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Nicolo Sansone & Giorgio Widman
“Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.
Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277
“Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd ‘Fagotto’. Kleine schilfer onderaan.
Lionne. Une statue en terre cuite patinée. Signée 'Fagotto'. Petit éclat en bas.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374
“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#28
Een samovar van rood en geel koper met drie kraantjes. XIXe eeuw.
Un samovar en cuivre rouge et jaune à trois robinets. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#472Lily Casselman
“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50 / 70