Other lots in this auction
-
#484Jiri BrazdaPeriod: °1952“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘91 en genummerd 34/125 buiten de plaat.
“Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '91 et numérotée 34/125 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 120 / 150 -
#510Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,08 ct et d'une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 330 / 380 -
#350Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.
Beaucoup de bijoux fantaisie dont une broche, pince à cravate, boucles d'oreilles et autres.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#668Drie designcoupes van gekleurd Muranoglas.
Trois coupes design en verre de Murano coloré.No longer availableDim. Ø: +/- 20 & 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#571“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Milo’.
“Figure féminine”. Une sculpture moderne en bronze sur un socle en marbre noir. Signé 'Milo'.No longer availableDim. 40 X 22 cmEstimate: € 260 / 300 -
#562Een sobere grenenhouten boekenkast met vijf legplanken.
Une bibliothèque sobre en pin avec cinq étagères.No longer availableDim. 195 x 91 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482“Untitled”. Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Onder licentie uitgegeven door Artestar new York. 127/230.
Sans titre. Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Publié sous licence par Artestar new York. 127/230.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220 / 240 -
#149di Alexis“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#602Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194Een Marie-Thérèseluchter met twaalf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze points lumineux et décoré de pampilles en cristal.No longer availableDim. 100 X 75 cmEstimate: € 80 / 100 -
#356GoumEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.
Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.No longer availableDim. 185 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527“Vrouw met mand en bloemen” Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor op houten sokkel. XXe eeuw.
“Femme avec panier et fleurs” Une sculpture en ivoire chinois sculpté sur un socle en bois. XXème siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450 / 550

