Other lots in this auction
-
#381Een snuifflesje van glas met zilveren montuur. XXe eeuw.
Un flacon à priser en verre avec montures en argent. XXe siècle.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een decoratief handwapen in Oosterse stijl. Letsels.
Une arme de poing décorative de style oriental. Dégâts.No longer availableDim. L. 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#617Twee gebeelldhouwde hoofdjes van Afrikaans ivoor.
Deux têtes africaines en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#572Joris Olyslaegers“Personages”. Twee werken, houtskool op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Personnages”. Deux œuvres, fusain sur papier. Tous deux signés et datés '68.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#508Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#692Jaak Gorus“De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.
L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.No longer availableDim. 7,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#470Een 18 K geelgouden zakhorloge (zonder glas) en een 18 K geelgouden dameshorloge met polsband van plaqué.
Une montre de poche en or jaune 18 carats (sans verre) et une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à plaque.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
Un tapis de prière en soie noué à la main. Signé.No longer availableDim. 135 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#489Theo TobiassePeriod: 1927 - 2012“Agar et Ismaël chassés par Abraham”. Een kleurenlitho.
Agar et Ismaël chassés par Abraham. Une lithographie en couleurs.No longer availableDim. 67 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn cabochon van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un cabochon central de rubis de +- 2 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#81Een gebeeldhouwde barokke monstrans in stervorm en versierd met een Heilige Geest en een engeltje. Slijtage. We voegen er een altaardoek met goudbrokaat (108 x 54 cm, slijtage) aan toe.
Un ostensoir baroque en forme d'étoile décoré d'un Saint-Esprit et d'un ange. Usure. On ajoute une nappe d'autel en brocart doré (108 x 54 cm, usure).No longer availableDim. 44 x 40 cmEstimate: € 80 / 120

