Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee glazen coupes jaren zestig.

Twee glazen coupes jaren zestig.

Deux coupes en verre des années 60.
Dim. 31 & 27 cm
SKU: 2408210323.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #428

    Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.

    Un petit vase balustre à décor de personnages en cartouches sur fond bleu aux fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #338

    Twee paar messingen kandelaars.

    Deux paires de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #597

    Een mannen- en een vrouwenhoofd van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.

    Tête d'homme et de femme en ivoire africain sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 21 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #192

    Een gebeeldhouwde eikenhouten trumeau versierd met leeuwenkoppen en getorste zuilen.

    Un trumeau en chêne sculpté à décor de têtes de lion et de colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. 153 X 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #38

    Een paar vazen van geglazuurd Torhouts aardewerk. Tijdperk art nouveau.

    Une paire de vases en poterie émaillée de Torhous. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #25

    Twee verschillende 18 K geelgouden dameshorloges met roestvrij stalen en plaqués polsbanden.

    Deux montres pour femme différentes en or jaune 18 carats avec bracelets en acier inoxydable et plaqué.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #46

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #500

    Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,45 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,45 ct."
    No longer available
    Dim. 7,08 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #43

    Een pennenhouder, getooid met een bronzen beeldje en op een granieten sokkel.

    Un porte-plume, orné d'une statuette en bronze et sur un socle en granit.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #22
    Capodimonte

    “Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.

    Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #651

    Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.

    Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #450

    Een 18 K geelgouden armband.

    Un bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 32,49 g
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More