#150Een 18 K geelgouden slavenarmband.
#552Een Jacobean stijl commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Tafelklok merk Eurobell naar Engels voorbeeld.
#147“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
#472Lily Casselman“Stilleven”. Een gebatikt werk op zijde. Gesigneerd.
Nature morte. Un travail en batik sur soie. Signé.No longer availableDim. 53 x 67 cmEstimate: € 50 / 70 -
#713Een paar Heilig Hartbeelden van plaaster. Onder stolpen.
#160Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een Maja beeld.
#399“Compositie 14 & 15”. Olie op paneel. Dragen handtekening op de verso.
Composition 14 & 15. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#657Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
#383Een Chinees kommetje van grijs geglazuurd crackleware.
Un bol chinois craquelé émaillé gris.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50