Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee glazen coupes jaren zestig.

Twee glazen coupes jaren zestig.

Deux coupes en verre des années 60.
Dim. 31 & 27 cm
SKU: 2408210323.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #511

    “Het gevecht tegen de slang”. Een fijngesculpteerde Japanse okimono. Onderaan gesigneerd.

    La Lutte Contre le Serpent. Un okimono japonais finement sculpté. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 280 / 340
  • #200

    Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.

    Un collier chaîne en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 36,20 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #565

    Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk, versierd met landschaps- en tuindecors en één deksel getooid met een vogel. Diverse beschadigingen. Omstreeks 1770.

    Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #416

    een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    un tapis en laine turc noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #36

    Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.

    Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. H.87 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #287

    Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.

    Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #194

    Een Marie-Thérèseluchter met twaalf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze points lumineux et décoré de pampilles en cristal.
    No longer available
    Dim. 100 X 75 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #533

    Drie Afrikaanse hoofdjes van gesculpteerd ivoor.

    Trois têtes africaines en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #377

    Een tafelschermpje met vier stenen tegels met landschapsdecor en met bloemen en vogels.

    Un paravent de table avec quatre carreaux de pierre à décor de paysage et avec des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 7,5 cm (4x)
    Estimate: € 100 / 140
  • #551

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.

    Un plat en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #457

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #187

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.

    Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More