#358Een Chinese bronzen lepel met een houten handvat met versiering van jade.
#23Een messingen gedenkstuk, loopgravenkunst uit de Eerste Wereldoorlog.
#53“De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#14Mez. Nickmans“Vrouwelijk naakt” & ‘Mannelijk naakt”. Twee houtsneden. Beide gesigneerd en gedateerd 1987 buiten de plaat en resp. genummerd 17/20 & 7/15.
Nu féminin & Nu masculin . Deux gravures sur bois. Signées et datées 1987 à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 17/20 et 7/15.No longer availableDim. 30 x 18 & 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#428Een kleine balustervaas met een decor van personages in cartouches op blauwe fond met bloemen.
#278Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
#655Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50