#406BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#127Een oude telefoon van onyx en messing.
#536Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
#177Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#75Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
#84Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Wilgen aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
#515Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,92 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 550 / 600 -
#318Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
#259“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 150