Other lots by Val Saint-Lambert
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#685Dinh Van
Een zilveren ring 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 13,23 gEstimate: € 40/80 -
#820
Een antieke lage eikenhouten tafel.
#51
Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#510
Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 1,50 ct.
#856
Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
#548
Un grand vase pansu en porcelaine chinoise, décors polychromes de personnages dans un paysage en cartouches sur fond rose.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#275
Een 18 karaats wit gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une broche Art Déco en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 600/700 -
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#619
#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 65/80