Other lots in this auction
-
#563
Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.
Un Bouddha en bronze avec lampe montée à l'arrière.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69
“Borgafjäll, Lapland.” Olieverf op board. Gedateerd 1953. Gemonogrammeerd ‘LH’.
"Borgafjall, Laponie." Huile sur carton. Daté 1953. Monogrammé 'LH'.No longer availableDim. H 34 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#593Schildkröt
Een zwarte pop van kunststof. Gemerkt in de nek.
Une poupée en plastique noir. Marquée dans le cou.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct. en een vierkante smaragd van +- 1,14 ct. Met ALGT certificaat.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,90 ct et d'une émeraude carrée de +- 1,14 ct Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#422
Een Ethiopische icoon, handgeschilderd op perkament.
Une icône éthiopienne, peinte à la main sur parchemin.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#665Meblutil
Een bridgetafel met inklapbare pootjes en met vilten blad. Gebruikssporen.
Une table bridge avec des pieds pliants et un plateau en feutre. Signes d'utilisation.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 35 / 45 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de brillants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650 / 700 -
#97
Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases décoratifs/pieds de lampe en porcelaine multicolore avec des décors floraux peints à la main dans des cartouches doublés d'or. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. H:37-42cmEstimate: € 140 / 180 -
#280
Een 18 K geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,25 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir central de +- 0,25 ct et de petits diamants taillés en brillant d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 450 / 500 -
#359
“De kus III. Voor Shelly.” Snijwerk.
"Le Baiser III. Pour Shelly. sculpture.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100