Other lots in this auction
-
#360Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30 / 50 -
#454Jos BollenPeriod: °1956“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 3/12 buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 3/12 hors planche.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#616Twee verschillende notenhouten armstoelen in Régencestijl, bekleed met resp. groen en rood fluweel.
Deux fauteuils en noyer de style Régence différents, recouverts de resp. velours vert et rouge.No longer availableDim. h: 85 & 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#480Louis VuittonEen halfronde handtas met originele stofzak.
Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#440Delvaux, BruxellesEen grote zwart lederen portefeuille.
Un grand portefeuille en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#256Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35 -
#243“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#216F. Van BadenEen fijn gebeeldhouwd eikenhouten sierornament ter nagedachtenis van Paus Johannes XXIII. Met klok.
Un ornement en chêne finement sculpté à la mémoire du pape Jean XXIII. Avec horloge.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 60 / 100 -
#517Een verguld zamakken pendule, bovenaan getooid met twee figuren. Kleine beschadiging onderaan. Op houten voetstuk.
Une pendule de cheminée en alliage de zinc doré, surmontée de deux personnages. Petits dégâts en bas. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Goebel, Germany“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
"Fox terrier". Une figurine en cristal incolore. Marqué et daté 1979.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#559Een regulateur met slinger van hout en glas met bovenaan gesierd met paard.
Régulateur à pendule en bois et verre, décoré d'un cheval au sommet.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60

