#227“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
#231Een Mariabeeld van monochroom wit biscuit, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie stolpen.
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#683Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
Cinq statuettes en biscuit polychrome de la série “World Limited Edition by IPA”:- Dame en jaune au chapeau et au caniche. Numérotée 196/1500.- Dame en blanc et rose à l’ombrelle. Numérotée 583/1500.- Dame en bleu à l’éventail. Numérotée 288/1500.- Dame en vert à l’ombrelle. Numérotée 377/1500.- Dame au petit chien. Numérotée 164/1500.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1103Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50 / 60
#32Liiienthal“Zolderatelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Atelier au grenier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#363Een vaas van kleurloos kristal met een geslepen bloemendecor.
#856Een paar armstoelen in Engelse stijl met een lier in de rug.
#479“Witte rozen” Aquarel. Draagt een handtekening: Jopie (Johanna) Limburg.
“Roses blanches”. Aquarelle. Porte une signature: Jopie (Johanna) Limburg.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
Deux fauteuils à la Reine en chêne sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#382“Prise de la Bastille”. Ingekleurde ets. Ed. J. Chereau, Paris.
#719Een lot van twee etsen naar Teniers.
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
#996Een fauteuil van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois polychrome de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#388Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.
#278Freiwaldau“Moriaanse vrouw met speer”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
“Femme maure à la lance”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200