Similar lots by type
-
#823
Een art deco vaas van oker glas.
Un vase Art Déco en verre ocre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#409
Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#774
Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
Un vase Murano, jaune-vert dans la masse et dorures.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#401
Twee vazen en een schaal van rood-oranje Muranoglas.
Deux vases et un plat en verre de Murano rouge-orange.No longer availableDim. h: 34 - 62 cmEstimate: € 40/60 -
#151Louis Leloup
Een lage ronde vaas van glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘85.
Un vase bas rond, décor polychrome. Signé et daté ‘85.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 190/220 -
#243
Een glazen kistje met zilveren monturen. Vermoedelijk Italiaans.
Un coffret en verre à montures en argent. Probablement italien.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#123
Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.
Un vase à long cou en verre de Boom bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50/60 -
#828
Een paar vazen van paars glas.
Une paire de vases en verre mauve.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#824
Een verzilverd messingen wierookvat, gemonteerd op elektriciteit. met gegraveerde Spaanse tekst. 1854.
Un bénitier en laiton argenté, monté sur électricité. Texte en Espagnol gravé. 1854.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50/80 -
#880Val St. Lambert
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
Une paire de carreaux en verre incolore. Marque. Années ‘50.No longer availableDim. 15 x15 cmEstimate: € 25/35 -
#218
Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#464
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#848
Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40/60 -
#855
Twee oude glazen kaasbellen en vijf glazen schoteltjes.
Deux anciennes cloches à fromage et cinq assiettes en verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#821Christofle
Een verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
Un candélabre à trois bras en métal argenté et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#827
Een vaas van Booms glas, versierd met een geëtste fries met goudopleg.
Un vase en verre de Boom, décoration d’une frise gravée et dorures.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65/75 -
#287
Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un grand drageoir en verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60/100 -
#753
een polychrome Murano vaas.
Un vase Murano polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55/65 -
#862
Een lot blauw glaswerk met vergulde decors, bestaande uit een drageoir, twee verschillende vazen op voet en een hoge vaas.
Un lot de verre bleu et doré, comprenant un drageoir, deux vases sur pied différents et un vase haut.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30/50 -
#888
Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.
Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#187
Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40/60 -
#876Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#743
Een paar Murano-vazen. Een van rood glas in de massa en één met oranjegeel glas in de massa. Beiden met mille fleur decoratie.
Une paire de vases Murano . Un vase en verre rouge dans la masse et un en verre orange-jaune dans la masse. Tout deux décoration mille-fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#202
Drie kleine tabaksdoosjes, waarbij één van verzilverd metaal, één Duits van 800‰ zilver en één van 900‰ zilver met email.
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#328
Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une paire de représentations allégoriques en biscuit vert et blanc. Style Wedgewood.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40/50 -
#870
Een lot verzilverd metalen bestekken, bestaande uit twee sets van twaalf lepels en twaalf vorken (art nouveau), twaalf grote en twaalf kleine messen met hoornen handvatten, twaalf dessertvorkjes, een set van elf en een set van twaalf koffielepeltjes, een pollepel, twee taartscheppen en een suikertangetje.
Un lot de couverts en métal argenté, comprenant deux sets de douze cuillères et douze fourchettes Art Nouveau, douze grands et douze petits couteaux aux manches en corne, douze fourchettes à dessert, douze et onze cuillères à café, une louche, deux pelles à tarte et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#677
Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.
Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#169
“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
”Vierge à l’Enfant”. Une plaquette en plâtre, motifs et fruits autour en relief.No longer availableDim. Ø: 78 cmEstimate: € 200/300 -
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#620
Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de neuf perles.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 200/300 -
#323
Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.No longer availableDim. 500 grEstimate: € 120/200 -
#866
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30/50 -
#737
Een lot van acht Filipijnse schelpen.
Un lot de huit coquilles des Philippines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#804H. Husquin
“Noord-Afrikaans tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
”Scène, Afrique du Nord”. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#400
Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40/60 -
#503
Een schemerlamp van Chinees porselein.
Une lampe en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120