Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Guan Yins en een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

Twee Guanyins en een Chinese wijze van monochroom wit porselein naar de blancs de Chine.

Deux Guanyin et un sage chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
Dim. H 31 cm
SKU: 2405160527.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #552

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 103 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #309

    Een Mariabeeld met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp. Geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens onder stolpen.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome dite Vieux Bruxelles. Sous globe en verre. Flanquée de deux cornets en Vieux Bruxelles, également sous globes en verre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #587

    Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    Herend

    Een cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paradijsvogels en bloemen.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux du paradis et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #747

    Een XIXe eeuwse kom van Chinees porselein met een (vervaagd) verguld decor op een blauwe fond, binnen versierd met een meerkleurig bloemenmotief op de rand en afgewerkt met 800‰ zilveren monturen met Brusselse keuren.

    Bol en porcelaine de Chine, l’extérieur décoré de fleurs dorés sur fond bleu, l’intérieur aux fleurs polychromes de la famille rose. Base en argent aux poinçons de Bruxelles pour 800‰. Usures à la dorure.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #568

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #403

    Een paar kleine vaasjes van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. Eén met kleine restauratie bovenaan.

    Une paire de petits vases en faïence de Chine dite sang-de-boeuf. L’un restauré.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #713

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloesems en achteraan met kalligrafische tekens.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux, calligraphie au verso.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een paar balustervazen en een gemberpot van Chinees porselein met een blauw decor van bloemen en een landschap op witte fond. Restauraties.

    Paire de vases balustres et un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paysage sur fond blanc. Restauration.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #717

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #396

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, kopjes, een bierpul met tinnen deksel, enz.

    Lot varié de porcelaines, comprenant un service à thé, des tasses, une chope au couvercle en étain etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #625

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #554

    Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.

    Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #661

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #671

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #635

    Een gevarieerd lot aardewerk en porselein met o.a. Delftse vaasjes, een Chinese schotel, schaaltjes, kopjes, ...

    Lot varié de faïences et de porcelaines dont vases en Delft, un plat chinois, des petits plats, des tasses etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #637

    Een grote schotel van Imariporselein met een koperen montuur. XIXe eeuw.

    Grand plat en porcelaine d’Imari à monture en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #549

    Een Chinees kastje met twee laden.

    Petit meuble chinois à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #611

    Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.

    Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #718

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vruchten en vlinders. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de fruits et de fleurs. Marque sous la base. Restauration au bord.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #765

    Een kleine pembroketable met twee laden in Victoriaanse stijl. Schade aan het fineer.

    Petite table Pembroke à deux tiroirs. Placage endommagé. Angleterre, époque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #577

    Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.

    Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #366

    Een serie van vier notenhouten stoeltjes met rieten zitten, gedraaide poten en spijlen in de rug. XIXde eeuw. Onderaan gebrandmerkt S.D.

    Suite de quatre petite chaises en noyer aux sièges en osier, pied et lattes du dossier tournés. XIX siècle. Marque pyrographiée S.D. sous la siège.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #204

    “God schept de hemellichamen”. Wandtapijt, XVIIde eeuw. Diverse herstellingen.

    “Dieu crée les corps célestes”. Tapisserie, XVIIe siècle. Plusieurs réparations.
    No longer available
    Dim. 288 x 280 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #193
    P.F. Choppin

    “Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #237
    Goum

    Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.

    Tapis persan en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 70 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #466
    Gabbeh

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 248 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #110

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale solitair van ± 0,37 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et d’un solitaire central de ± 0,37 ct.
    No longer available
    Dim. 4 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #698

    Een gevarieerd lot reproducties met o.a. drie delen uit de reeks “Guide International de l’Art”, een topografisch schilderij van Gent en een schilderij van H. Verbaere.

    Lot varié de reproductions dont trois parties de la série “Guide International de l’Art”, un tableau topographique de Gand et un tableau de Herman Verbaere.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #393
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, rookbruin en blauw gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.

    Vase en cristal taillé coloré brun fumé et bleu dans la masse. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #249
    Anna Cuperus
    Period: 1904-1956

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #501

    Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een decor van bloemen, vlinders en vogels.

    Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge décoré de fleurs, de papillons et d’oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #681

    Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).

    Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #318

    Een houten vogelkooi met een sober handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.

    Cage à oiseaux en bois décorée de fleurs peintes à la main. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More