Similar lots by type
-
#465Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#590Chantal ThomassTwee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.
Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#235Giorgio Beverly Hills“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#470Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#699Twee appliques van geel koper met twee lichtpunten.
Deux appliques en cuivre jaune à deux lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#685Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.
Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#624Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.
Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Een koperen luchter met acht lichtpunten.
Lustre en cuivre à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#790Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#681Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).
Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#207SpilliaertEen meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#300Yves Saint LaurentOpium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.
Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#335Genny, Fleur de Rose en FathDrie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.
Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#605Ralph Lauren“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#305Christian Dior DuneParfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.
Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#350Cabotine Pastel en GrèsEen vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#310Oscar de la RentaEen bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.
Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#610Nina Ricci“L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.
“L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#282Een lot koper, bestaande uit vijf olielampen, waarvan één versierd met een libel, een slak en een hagedis, een lantaarntje, een oude telefoon met bakelieten hoorn en een komfoor.
Lot de cuivres comprenant cinq lampes à huile dont une décorée d’une libellule, un escargot et un lézard, une petite lanterne, un ancien téléphone au parleur en bakélite et un réchaud.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#678Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.
Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#462Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#733E. Bacon & Co., GrimseyEen scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.
Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#727Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#560Een grote en een kleine vaas van Belgisch aardewerk, waarbij de eerste met een decor van vogels in riethalmen en het tweede met een gestileerde bloem.
Un grand et un petit vase en faïence belge dont le premier à décor d’oiseaux dans des branches d’osier, le deuxième décoré d’une fleur stylisée.No longer availableDim. h: 52 & 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#656Een vitrinekast van gefineerd hout in Engelse stijl.
Vitrine en bois de placage de style anglais.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Schots.
Petit vase en faïence à décor polychrome de fleurs sur fond jaune clair. Avec marque, probablement écossais.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#640“500 Jahre Post”. Twee speciale albums met FDC’s en speciale uitgaven uit Duitsland, Oostenrijk en België. We voegen er een postzegelalbum aan toe met als thema “Mozart”.
“500 Jahre Post”. Deux albums spéciaux contenant des FDC eet des éditions spéciales de: Allemagne, Autriche et Belgique. Nous ajoutons un album avec des timbres-postes ayant comme thème Mozart.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#314Een handgeknoopt Perzische wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 30 / 50 -
#593H. De Meyer“Licht-gebogen”. Een kunstwerk van met de hand gesculpteerd blauwe hardsteen. Onderaan gemerkt en gedateerd 2005.
“Légèrement penchés”. Sculpture en pierre bleue. Marque et date 2005 sur la base.No longer availableEstimate: € 500 / 750 -
#433Een achthoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor en bovenaan getooid met een leeuw.
Vase couvert octogonal en faïence polychrome de Delft à décor de fleurs. Frétel en forme de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#69Emiel Van DammePeriod: °1885“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Walter VaesPeriod: 1882 -1985“Binnenschip” & “Hoevezicht met figuren”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“Péniche” et “Paysage à la ferme animé”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 19,5 x 12 & 12 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#660Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
Tapis persan en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 118 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Jozef MousPeriod: 1896 - 1968“Winter aan de dokken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les docks en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#424Een luchter met drie dubbele lichtpunten van geel koper in de vorm van rozenranken met een albasten coupe.
Lustre à trois double lumières en cuivre jaune en forme de guirlandes de roses et à coupe centrale en albâtre.No longer availableEstimate: € 100 / 120

