Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee halssnoeren van verschillende half edelstenen, larimar en jasper.

Twee halssnoeren van verschillende half edelstenen, larimar en jasper.

Deux colliers en pierres semi-précieuses différentes, en larimar et en jaspe.
SKU: 1312160800.
Category: Uncategorized.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #800
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #284

    “Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1121

    Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #385
    Tommy Hilfiger

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #203
    Erard, Paris

    Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.

    Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #1080

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1136

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #1106

    Een vierdelige paravent met houten kralen.

    Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #983

    Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.

    Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #980

    Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1139

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #1098

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1107
    Val Saint-Lambert

    Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.

    Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #748

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #390
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.

    Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #1078
    May Claerhout
    Period: 1939-2016

    “Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #380
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #375
    Swatch

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #743

    Een oude barometer.

    Ancien baromètre.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #320
    Dupont

    Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.

    Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #282
    Fritz Grebe
    Period: 1851-1924

    “Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #335

    Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

    Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #1137

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #998

    Een bijzetkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met zes laden.

    Petit meuble à six tiroirs en bois de placage de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    Hugo Herman

    “Naakt met sjaal”. Aquarel. Gesigneerd.

    “Nu au châle”. Aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #534
    M. Segers

    “John Coltrane”, “Miles Davis” & “Compositie met jazz- en etnische elementen”. Drie houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 53/300, 30/300 & 218/300.

    “John Coltrane”, “Miles Davis” et “Composition aux éléments Jazz et ethniques”. Trois gravures sur bois. Signées hors planche et respectivement numérotées 53, 30 et 218/300.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #637
    Delvaux

    Een grote gedragen zwart lederen handtas.

    Grand sac à main en cuir noir. Bien porté.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #977

    Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.

    Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #835

    Een eikenhouten vitrinekastje.

    Petite vitrine en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #116

    Een fijn geknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen. Lichte slijtage aan de rand.

    Carpette persane en laine et coton. Finement nouée à la main. Légère usure au bord.
    No longer available
    Dim. 241 x 156 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207
    V.A. Winner (?)

    Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.

    Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1049

    Een houten bijzettafeltje met rond blad op centrale driepoot.

    Table d’appoint en bois à tablette ronde sur tripode.
    No longer available
    Dim. Ø: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #633

    Vier porseleinen figuren w.o. Napoleon I.

    Quatre personnages en porcelaine dont Napoléon I.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #898
    Stein

    Vier bierpullen van bruin steengoed met tinnen deksels. Eén met wapenschild “Siegerland-Wittgenstein”, gemerkt K. Lerchen (H. 20 cm). Eén met kobaltblauwe randen en een jagersfamilie met tekst “Gute Waid, Jägers Freud” (H. 28 cm), modern merk van Gerz. Eén met herbergscène (H 26 cm), gemerkt Gerz (1949-1990). Eén met jachtscène (H. 22 cm), gemerkt Original Lerchen.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1017
    Stein

    Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met een jachtscène, handvat in de vorm van een vos, gemerkt C.S. (H. 22 cm). Eén bolle met grijs en kobaltblauw decor met Regensburg, Befreiungshalle en Walhalla (H. 14 cm). Eén bolle met dieren en bloemenguirlandes in grijs en kobaltblauw (H. 13 cm). Eén met “Erinnerung an meine Dienstzeit” (H. 16 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More