#276MahalEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#396BokharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#582GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#156Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#392Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#598Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220 / 240 -
#634Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.
#716Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.
#755Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#770Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
#588KaisariEen antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#765Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 200 x 76 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.
#735Mori YomudEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#594GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#750Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#266Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#745Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#614Een Oosters zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#655HassinabadEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#629Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#637Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#40Een 18 karaats geel gouden bloemvormige broche.
#650Drie oude bureaulampen van koper.
#413Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 8 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 8 ct.No longer availableDim. Bruto: 13,07 gEstimate: € 600 / 800 -
#400Een regulateur van gesculpteerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur en bois sculpté à cadran émaillé.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000“Polderstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Polderstad”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72Gonzales“Bloemenstilleven”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een schotel en een bord van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Plat et assiette en faïence allemande polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 24 cmEstimate: € 40 / @60 -
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60 / 100