Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

Deux tapis orientaux en laine noués main.
Dim. 155 x 90 & 170 x 124 cm
SKU: 2501220356.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #356
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #315

    Een lot van zeventien boeken m.b.t antiek en verzamelen, alsook een groot lot veilingcatalogi.

    Un lot de dix-sept livres sur les antiquités et les collections, ainsi qu'un grand nombre de catalogues de vente aux enchères.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #212
    Bernard De Bruyn
    Period: °1923

    “Een Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #319
    P.L. Debucourt

    “La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Drie gravures naar werken van Carle Vernet.

    “La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Trois gravures d'après des oeuvres de Carle Vernet.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm, 37 x 27 cm, 36 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304

    “Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.

    «Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.
    No longer available
    Dim. 48 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Een glazen vitrinekast. Met twee glazen schappen. Er zit een barst in een van de zijkanten.

    Vitrine en verre avec deux niveaux. Fissure à un côté.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 65 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278

    Een porselein theepot met verzilverd metalen montuur.

    Théière en porcelaine avec une monture en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #537

    Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.

    Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #671

    Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.

    Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus est verni. Quelques usures du placage ici et là.
    No longer available
    Dim. 78 x 106 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    Mangani

    Een grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.

    Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #645

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433

    Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.

    Paire de vases en verre, portés par une paire de personnages en zamak polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More