Other lots in this auction
-
#391
Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.
Bol en cuivre rouge argenté. Décor gravé. Afghanistan/Turkménistan.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30/50 -
#22Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Begijnhofpoort Lier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 8/100.
“Begijnhofpoort Lier”. Gravure. Signée et numérotée 8/100.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table en laine orientale noué à la main.No longer availableDim. 240 x 82 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een 14 karaats geelgouden schakelketting met hanger.
Collier à maillons en or jaune 14 carats avec pendentif.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 270/350 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 300/400 -
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100/160 -
#575
Een roestkleurig lederen relaxfauteuil, elektrisch verstelbaar. Prima staat.
Un fauteuil inclinable en cuir de couleur rouille, réglable électriquement. Excellent état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#432Rik Schaefels
“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. On joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140/160 -
#76
Een reeks van zeven notenhouten stoelen met gecanneerde zit.
Ensemble de sept chaises en noyer avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 7 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'un rubis central de +- 7 ct.No longer availableDim. 6,64 gEstimate: € 1400/1700 -
#389Zowa
“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50/70 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85/100