Similar lots by type
-
#506
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456Kayseri
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500 -
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300 / 400 -
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#586Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#566Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120 / 200 -
#594
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100 -
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60 -
#576Naïn
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#332
Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 350 / 500 -
#164
“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#515
Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.No longer availableDim. 107,5 x 65 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#641
Een groengepatineerde houten ton.
Tonneau en bois à patine verte.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 70 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,42 ct.
Pendentif et chaîne en or blanc 18 K serti de brillants ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 8,65 gEstimate: € 650 / 750 -
#288Johannes DomissePeriod: 1878 - 1955
“Meisje met vogeltje”. Een terracotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Fille et oiseau”. Buste en terre cuite sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#57
Een paar kandelaars van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt. Enkele haarscheuren bovenaan.
Paire de bougeoirs en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base, quelques cheveux.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#557
Een oude visser van fijn gesculpteerd Japans ivoor. Op houten sokkel.
Pêcheurs et ses enfants en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#508
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 65 / 85 -
#258Gallé
Een siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#558
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800