Similar lots by type
-
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40/60 -
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25/40 -
#446
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#635
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180/240 -
#586Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100/140 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300/400 -
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80/100 -
#566Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120/200 -
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30/60 -
#456Kayseri
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 125 x 180 & 100 x 150 cmEstimate: € 30/50 -
#576Naïn
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300/500 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80/100 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120/200 -
#594
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300/500 -
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40/50 -
#506
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300/500 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200/240 -
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#702Val Saint-Lambert
Een reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.
Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/80 -
#347Rihouet à Paris
Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 100/160 -
#116
Een grijsgepatineerd houten bedframe met gesculpteerde kuif in Lodewijk XV-inspiratie en bloemenstrikken.
Cadre d’un lit en bois patiné gris à la coiffe de style Louis XV et aux noeuds fleuris.No longer availableDim. h: 150 cm b: 1,35 cmEstimate: € 120/200 -
#174Hendrik Willem Van VoordenPeriod: 1870 - 1946
“Visser in een Hollands rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Pêcher dans un paysage rupestre hollandais”. Huile sur toile. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 200/300 -
#207
Een schouwpendule van verguld en bruingepatineerd brons en albast. Bovenaan getooid met een fluit spelende herder met hond. Onder het uurwerk een voorstelling van een vogelpaar bij een nest en de poten versierd met bloemenguirlandes en -vaas in een geheel van barokke motieven. Met slinger en sleutel.
Pendule en bronze doré et patiné brun et albâtre. Surmontée d’un berger jouant la flûte et son chien. Sous l’horloge une paire d’oiseaux et leur nid, le tout décoré de guirlandes de fleurs et d’un vase entourés de rocailles. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 350/500 -
#222
Een grote Maria-Theresialuchter met tien lichtarmen, versierd met meerkleurige glazen bloempjes, peertjes en druiventrossen.
Grand lustre Marie-Thérèse avec dix lumières, décoré de fleurs, poires et raisins en verre multicolore.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/250 -
#9
Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#47
Een lot van zes XIXe eeuwse doosjes, waarvan vijf met schildpad. Enkele beschadigingen en manco’s.
Lot de six petites boîtes dont cinq en écaille. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. b: 6 & 9 cm; Ø: 8 - 9 cmEstimate: € 120/200 -
#5
Eén oorbel van 18 karaat met een diamand oude slijp van +/- 0,30 ct. in zilver gezet.
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40/60 -
#444
“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
“Composition en technique mixte”. Porte un monogramme A.H.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#756
Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#358
Een sierbord van meerkleurig aardewerk van Rouen, versierd met een wapenschild in het plat en Lodewijk XV-motieven in reliëf.
Assiette décorative en faïence polychrome de Rouen décoré d’un blason et de motifs Louis XV en relief.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 100/150