Similar lots by type
-
#626Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#586AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 100 / 140 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#736Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60 -
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
Carpette persane en coton et soie. Nouée main.No longer availableDim. 190 x 123 cmEstimate: € 300 / 500 -
#606ArdebilEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 397 x 235 cmEstimate: € 300 / 400 -
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Carpette d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 338 x 146 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100 / 180 -
#486Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Carpette pakistanais en laine. Nouée main.No longer availableDim. 198 x 152 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 290 x 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#566KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d'Orient Kirman en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 234 cmEstimate: € 120 / 200 -
#635Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 180 / 240 -
#506Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576NaïnEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 300 / 500 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Tapis Persan en laine.No longer availableDim. 243 x 360 cmEstimate: € 120 / 200 -
#446Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette et tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#646Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#671Alexendre, BelgiumEen geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Vase en terre cuite à décor hollando-asiatique en relief. Marque sous la base et date 10-2-1948.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 650 / 750 -
#494Dali“Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.
“Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.No longer availableDim. 25,5 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#483Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 28 cm; Ø: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Hendrik Willem Van VoordenPeriod: 1870 - 1946“Visser in een Hollands rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Pêcher dans un paysage rupestre hollandais”. Huile sur toile. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#158“Cupido”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupidon”. Sculpture en bronze sur socle en marbre d’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#319“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Twee naaldwerken met een voorstelling van een edele dame en heer, als bekleding. Bijgevoegd een antieke fractie tapisserie.
Deux ouvrages représentant un dame et un homme nobles servant de couverture de meuble. Nous joignons une fraction de tapisserie ancienne.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#89L. VanaerschotTwee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 49 & 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#585Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Paire de chenets baroques en laiton et fer forgé. XIXème siècle, en partie XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#443“Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150

