#366
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#426
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#476
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#506
#539Nain
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400/600 -
#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#376
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#516Heriz
#616
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#496
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#529
No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 80/100 -
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#676
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#475Nain
Een handgeknoopt Perzisch wol met zijde tapijt.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#596
#456
#666
Twee verschillende handgeknoopte Turkse tapijtjes.
Deux tapis turcs différents noués à la main.No longer availableDim. 165 x 88 & 143 x 112 cmEstimate: € 35/45
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#398
Jardinière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Bord abîmé et trou dans le fond.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#339R. Brunef
#124
#228
#303
Een paar messingen kerkkandelaars.
#343
Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#179
Een trumeau in verguld houten lijst in Louis-Philippestijl.
#570
Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
#219
“Herder met koeien aan de drinkplaats” & “Paarden”. Een paar olieverfschilderijtjes op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
Berger avec des vaches à l'abreuvoir & Chevaux. Une paire de peintures à l'huile sur panneau dans l'esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#471
Vijf kopjes met ondertasjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vissen en met capucineglazuur op de buitenkant.
Cinq tasses avec soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.No longer availableDim. Ø: 8,5 & 13 cmEstimate: € 150/180 -
#54L. Pulmans
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40/60