Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
Dim. 156 x 98 & 70 x 52 cm
SKU: 1312220688.
Category: Tapijt.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #688
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #699

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main avec un motif Bocchara.
    No longer available
    Dim. 305 x 222 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis en laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Dim. 366 x 274 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #689

    Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.

    Un tapis chinois en laine et soie noué à la main avec diverses scènes avec des personnages et des animaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 274 x 183 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #700

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.

    Carpette indienne en laine, nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 130 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #456
    Hereke

    Een handgeknoopt zijden tapijtje.

    Un tapis d’Orient en soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 185x120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #506
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.

    Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 4000 / 8000
  • #436

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.

    Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.
    No longer available
    Dim. 190 x 120 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #692

    Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.

    Un tapis de laine arménienne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 340 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #656

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine, noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #416

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.

    Un tapis persan en soie noué à la main avec une scène de chasse dans le décor.
    No longer available
    Dim. 160 x 106 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #691

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #566

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #143

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.

    Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508

    Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.

    Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #551

    Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).

    Un ornement indienne en bois doré représentant Shiva dansant (XIXème siècle) et un ornement rococo en noyer sculpté à motif rocaille (XVIIIème siècle).
    No longer available
    Dim. L: 22-42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #543

    Een tuintabouret van Chinees porselein met een Canton decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen.

    Tabouret de jardin en porcelaine de Chine à décor de Canton de personnages, fleurs et oiseaux dans des niches.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #470

    Thaïse basreliëf met dansende shiva.

    Bas-relief thaïlandais avec Shiva dansant.
    No longer available
    Dim. 152 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #438

    “Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.

    « Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 58 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #418

    Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.

    Un masque africain en bois avec des traces de peinture. Fang, Gabon.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #546
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #272
    Pierre Dijckmans

    Een paar herbergtaferelen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Une paire de scènes d'auberge, huile sur toile. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #391

    Een gesculpteerde imitatie zwaardvisbovenkaak gedecoreerd met karpers.

    Une mâchoire supérieure sculptée en imitation d'espadon à décor de carpes.
    No longer available
    Dim. 85 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #60

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een parel.

    Un collier en or jaune 18K avec un pendentif avec une perle.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More