#691
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#506Goum
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#566
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#689
#698
#700
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#416
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#436
Un tapis de laine persan noué à la main. avec un arbre fleuri avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 190 x 120 cmEstimate: € 140 / 180
#70
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900 / 1000 -
#542Victor UytterschautPeriod: 1847-1917
“Vissersboten”. Aquarel. Gesigneerd.
#399
#579
Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
#498
Een bronzen aap met een lange staart.
#242
Een paar aardewerken dekselvazen met meerkleurige bloemendecors en de deksels getooid met vogels. Onderaan gemerkt. Frankrijk, eind XIX-eeuw. Eén staartje beschadigd.
Une paire de vases à couvercle en faïence à décors floraux multicolores et les couvercles à décor d'oiseaux. Marqué en bas. France, fin XIXème siècle. Une queue abîmée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#522Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#609
Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
#600Imari
#449Jean Pellen
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200