Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.

Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.

Deux tapis turcs en laine noués à la main.
Dim. 154 x 95 & 177 x 134 cm
SKU: 2408210596.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #596
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #181

    Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.

    Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #330

    Een 9 K geelgouden hanger of broche bezet met een camee. We voegen er een paar verzilverd metalen oorbellen bezet met camees en markasiet aan toe.

    Un pendentif ou une broche en or jaune 9K sertie d'un camée. Nous ajoutons une paire de boucles d'oreilles en métal argenté serties de camées et marcassite.
    No longer available
    Dim. broche 7,77 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een bol vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur in de hals.

    Vase bombé en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas. Petite fissure capillaire dans le cou.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #449
    Nicolo Sansone & Giorgio Widman

    “Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.

    Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.
    No longer available
    Dim. 37 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.

    Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #452
    Karel Moers
    Period: 1932 - 2016

    “Damesgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Visage de dame. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.

    Un chandelier en laiton antique. Avec bougie.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #72
    Santiago Carbonell
    Period: °1960

    “Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.

    “Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #484
    Jiri Brazda
    Period: °1952

    “Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘91 en genummerd 34/125 buiten de plaat.

    “Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '91 et numérotée 34/125 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 54 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #498

    “Steigerende paarden”. Een paar beelden van groen gepatineerd brons.

    Chevaux cabrés. Paire de statues en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #459
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    ‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More