#563
#587
#246
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/120 -
#374
“Het gesprek”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd.
“La conversation”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#265
Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
#533
#693
Lot de trois jouets mécaniques, composé d'un singe avec des cymbales, d'une voiture de course à remonter et d'un panda qui tambourine.No longer availableDim. h: 6 cm - 27 cmEstimate: € 60/80 -
#103
#541
“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#688
Vier ronde dozen van wortelnoot.
#257
Een decoratief Engels percussiegeweer. Met munt van George VI.
#272Lucien HockPeriod: 1899 - 1972
“Notre jardin et Johny été 1955.” Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 74 x 73 cmEstimate: € 40/50