Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.

Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarvan één met slijtage.

Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main. Une avec usures.
Dim. 192 x 130 cm
SKU: 2806160634.
Category: Tapijt.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #634
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #594
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.

    Tapis persan en soie et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 272 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #276
    Mahal

    Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 385 x 297 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #637

    Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.

    Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #706

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten, waarbij één Mori Bokhara.

    Deux carpettes d’Orient en laine nouées à la main, dont une Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 200 x 107 & 190 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #582
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.

    Carpette persane en soie. Noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 98 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #156

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 295 x 205 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters tapijt met een centrale mirhab. Slijtage.

    Tapis d’Orient en laine à mirhab central. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 170 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #655
    Hassinabad

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 220 x 270 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 391 x 307 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #399

    Een lot van vier handgeknoopte bidkleedjes.

    Lot de quatre tapis de prières en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 64 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #770

    Een handgeknoopt wollen Morilopertje.

    Couloir Mori en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #614

    Een Oosters zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #765

    Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt. Gesigneerd.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #588
    Kaisari

    Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.

    Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 182 x 129 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #392

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 330 x 230 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #629

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #750

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 268 x 135 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #396
    Bokhara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 160 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #598

    Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.

    Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #516
    Meshed

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon en een decor van dieren, vazen en stadsgezichten.

    Un tapis d’Orient en laine avec un médaillon central avec décor animalier, vases et vues de ville. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 302 cm
    Estimate: € 500 / 900
  • #775

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Carpette d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 193 x 153 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #755

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 165 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #745

    Een handgeknoopte oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 358 x 151 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #735
    Mori Yomud

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Un tapis persan en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 270 x 185 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #763

    Een glasservies Cristal d’Arques, voor 12 personen. Er ontbreekt een water-en een wijnglas.

    Service à verres Cristal d’Arques pour 12 personnes. Manquent un verre à eau et un verre à vin.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #201
    Eugène Lanceray

    “Koppel in een paardenslee”. Brons. Gemerkt in cyrillisch: Lepil E. Lanceray. Gieterijmerk: N. Stange.

    “Couple dans un traîneau”. Bronze. Marque cyrillique: Lepil E. Lanceray. Marque de fonderie: N. Stange.
    No longer available
    Dim. H. 14, L. 31 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #648

    Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.

    Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #424

    “De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

    “Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #376

    Een kleine eendeursvitrine van gesculpteerd eikenhout.

    Une petite vitrine avec une porte sculpté en chêne.
    No longer available
    Dim. h; 84 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #356

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #570

    Een Italiaanse vitrinekast met twee maal twee legplanken langs de gevitreerde deur en onderaan drie paneeldeurtjes.

    Vitrine italienne à deux étagères à côté de la porte vitrée. Le bas avec deux petites portes pleines.
    No longer available
    Dim. b: 138 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #453

    Vier borden van meerkleurig Chinees porselein, gedecoreerd met vogels en bloemen in het plat en acht cartouches op de vleugel. Tijdperk Qianlong.

    Quatre assiettes en porcelaine de Chine polychrome décorées d’oiseaux et de fleurs dans le creux et à huit cartouches sur l’aile. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #184

    “Schilderij”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Tableau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 28 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #407

    Twee grote reclameflacons. Gemerkt Armani en Ralph Lauren . De laatste met inhoud.

    Deux factices de publicité des marques Armani et Ralph Lauren. Ce dernier contenant du liquide.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #233

    “Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #417

    Gemberpot van Chinees porselein, versierd met personages.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More