#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#402Michelle Wiser“Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#247Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#753Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#712Keith Elbrund“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1974 buiten de plaat.
”Composition”. Une eau-forte. Signée et datée 1974 hors planche.No longer availableDim. 8 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#784Een bonheur du jour van notenhout.
#607Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une théière rectangulaire en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240