#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#776MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Een lot van vier kleine Morikarpetjes en -lopertjes.
#666HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Twee handgeknoopte wollen Morikarpetjes.
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#596GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#892Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#836BalluchEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#646TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#626KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#826Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120 / 200
#237Wandklok van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl. Messingen werk.
#351Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#604Een staande klok met eikenhouten kast.
#458Een zeilbootje van malachiet met ivoren zeilen.
#211Een lot zilveren bestekken met verschillende decors, waarbij ook enkele strooilepeltjes en een pollepel. Grotendeels Delheid, 800‰.
Un lot de divers couverts en argent à décors différents, entre autre des cuillères à saupoudrer et une louche. Le plupart Delheid, 800 ‰.No longer availableDim. 4510 gEstimate: € 800 / 1200 -
#130Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. XIXde eeuw.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,50 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 400 / 500 -
#759“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#164Tsuji“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
Un ensemble de trois vases en faïence. Marque sous la base.No longer availableDim. h:7 cmEstimate: € 30 / 50