Other lots in this auction
-
#528
Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine. Canton, XIXème siècle. Un vase abîmé et réparé, l'autre avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 400 -
#130
Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een uil bezet met twee robijntjes.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de chouette sertie de deux rubis.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 220 / 250 -
#142Edmond De PraterePeriod: 1826-1888
“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#618
Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.
Lot de deux snuf bottles. Décorés de grenouilles resp. chevaux.No longer availableDim. h 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#216
Een zeldzame, elegante gatelegtafel, poten met vernauwingen, bovenaan eindigend in gebeeldhouwde kelkmotiefjes. Wortelhouten blad.
Une rare et élégante petite table gateleg, pieds avec étranglements, se terminant au sommet par des motifs de calice sculptés. Tablette en ronce.No longer availableDim. 62 x 74 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#367MargueritePeriod: 1868-1946
Klein cloisonné koperen langhalsvaasje. Chinees werk.
Petit vase long col en cuivre cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#664
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een landschap. Op hoge zool. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un paysage. Sur une semelle haute. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Un vase et un cendrier en cristal de Bohême taillé et doublé bleu.No longer availableDim. H:8-25cmEstimate: € 40 / 60 -
#50
Een 18 K geelgouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 200 / 250 -
#441
Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
Une geisha agenouillée en bronze patiné.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40 / 50