Other lots in this auction
-
#670Darius en Cyma
Een lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#364
“Vrouwelijk naakt met windhond”. Een lithografie naar Kyck door Ward.
"Nu féminin avec lévrier". Une lithographie d'après Kyck par Ward.No longer availableDim. 22,5 cm x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#285Ricci, argentieri in Massandria
Een serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
Série de douze coupes à vin en métal argenté à motif torsadé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144
“Herbergscène”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, herdoekt.
"Scène d'auberge". Huile sur toile. XVIIe siècle, retoilée.No longer availableDim. 83 x 101 cmEstimate: € 400 / 600 -
#192
Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 260 / 280 -
#11Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#85Val Saint-Lambert
Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#601
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#427
Een vaas van cloisonné op brons. Japans werk. Onderaan gemerkt.
Un vase de cloisonné sur bronze. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#300
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'une taille brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 900 / 1000 -
#50
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljantjes en een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux diamants et d'une perle.No longer availableDim. 5,5 gEstimate: € 300 / 400 -
#440
Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.No longer availableDim. 29,10 gEstimate: € 600 / 700