#236
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
#182
“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
#312
"Sinatra & Count Basie", "Whitesnake Live at the Lyric", "Bono & the Edge". Photographie d'art, édition limitée. Numéroté 001/495, 001/495 et 002/495.No longer availableDim. 25 x 17 cm, 25 x 40 cm & 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#429
« Descente de croix abstraite ». Technique mixte. Porte un monogramme JT, et une signature.No longer availableDim. 48 x 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#352
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#57Guerra, Italy
Een oude hoge hoed.
#391
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#540
#216
Een wandconsole met drie laden met messingen trekkers.
#37
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
#273
Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
#465
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé)No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200