Other lots in this auction
-
#64
Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.
Un miroir rond décoré de fleurs et d'un nœud dans la coiffe.No longer availableDim. 48 cm x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 206 x 142 cmEstimate: € 120/200 -
#43
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
Une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80/120 -
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#229P.A. Tom
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#177Val Saint-Lambert
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Un grand vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 400/500 -
#545
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#361
Een lot Aziatisch snijwerk van hout en been, waaronder beeldjes en twee stempels.
Lot de sculptures asiatiques en bois et en os, y compris des figurines et deux cachets.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#207Val Saint-Lambert
Kratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.
Vase de forme cratère en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marque gravée en bas, numérotée et avec étiquette.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120/160 -
#235Val Saint-Lambert
Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 65/100 -
#413
Een vaas van meerkleurig glas.
Un vase de verre multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/60