Similar lots by type
-
#723Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#688Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#652Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#643Een tuinstel van blauw en wit Chinees porselein.
Garniture de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 240 / 280 -
#642Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#669Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#753Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#654Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#662Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#826Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#638Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120 / 200 -
#649Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#757Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#733Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#664Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#761Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#678Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#651Een Chinees paneel met drie porseleinen plaquettes met personages, landschappen en tekens in een houten frame.
Panneau chinois avec trois plaquettes en porcelaine représentant des personnages, des paysages et des symboles dans un cadre en bois.No longer availableDim. 164 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#828Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#741Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#644Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#636Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#604Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#821Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
Coupe décorative en cristal sur pied et avec pendeloques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#591“Moeder en kind”. Een gestileerd bronzen beeld.
“Mère et enfant”. Sculpture stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 350 -
#527Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een fabeldier.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un animal fabuleux.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#186Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).No longer availableDim. 205 x 179 cmEstimate: € 200 / 300 -
#19Een lot van vier aquarellen, waarvan twee met Belgische militairen, een militair portret en een karikatuur. Eind XIXe eeuw.
Lot de quatre aquarelles dont deux de militaires belges, un portrait militaire et une caricature. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 20 - 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Comblain, Liège/Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240 / 360 -
#358Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een snavelkan, een groenteschaal, een sausterrine en een theepot. Engels en Frans werk.
Lot de métal argenté comprenant une cruche à bec, un légumier, une terrine à sauce et une théière. Travail anglais et français.No longer availableDim. l: 14 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#82Marten Melsen“De oogst”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La moisson”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#263Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 81 x 86 cmEstimate: € 140 / 160 -
#296Een voormalig radiomeubel van gebeeldhouwd eikenhout in neogotische stijl.
Meuble de style gothique en chêne ayant servi comme meuble radio.No longer availableDim. 92 x 70 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.
Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 43 & 33 cmEstimate: € 80 / 120

