#31
Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit twee vaasjes en een asbak. Allen gemerkt.
Un lot en cristal taillé, vert dans la masse, comprenant deux vases et un cendrier.No longer availableDim. h: 22 & 6 cmEstimate: € 50/80 -
#341Willy Vandersteen
Een lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
#803
Een paar gepolychromeerd houten appliques. Verschillende modellen.
Une paire d’appliques en bois légèrement différents.No longer availableDim. h: 65 & 75 cmEstimate: € 40/50 -
#649
#678
Twee bronzen maskers uit Benin. XIXde eeuw.
Deux masques en bronze du Bénin. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#44
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#600
Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.
#583
#377
Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#496
Een gedraaide notenhouten sokkel.
Un socle en noyer torsadé.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120