Similar lots by type
-
#413Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een gebeeldhouwd Afrikaans voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain sculpté.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.
Une console suspendue en bois patiné de style baroque.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#411Een gebeeldhouwde Afrikaanse asbak in de vorm van een mannenhoofd.
Un cendrier africain sculpté en forme de tête d'homme.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#258Een doosje met elf Franse eretekens.
Une boîte avec onze décorations françaises.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#28LaliqueEen gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.
Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371Een collectie oude camera’s:- Polaroid Land camera automatic 103- Polaroid Flashgun 268.- Pentax PC-55- Balda Werke Jubilette- Le Clic FS40 Fun Shooter- Kodak 35- Kodac Instamatic 100- Kodac Instamatic 355X
Une collection d'anciens appareils photo : - Polaroid Land camera automatic 103 - Polaroid Flashgun 268. - Pentax PC-55 - Balda Werke Jubilette - Le Clic FS40 Fun Shooter - Kodak 35 - Kodac Instamatic 100 - Kodac Instamatic 355XNo longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#524Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#220Een 18 K wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#170Een art deco ring van zilver en 18 K geelgoud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale smaragd van +- 2 ct. en groene halfedelstenen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. Maat 57.
Une bague art déco en argent et or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'une émeraude centrale de +- 2 ct et de pierres semi-précieuses vertes avec un combiné poids de +- 0,30 ct. Taille 57.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 550 / 600 -
#75Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. Maat 49.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650 / 700 -
#44René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400 -
#271Een lot van drie archeologische vondsten. Een bronzen punt van een Romeinse pilum (L. 19 cm). Een stenen zegel (Ø 2,5 cm), Minoïsche beschaving, ca 1800 v.C. Een kalkstenen zegel (H. 3 cm), Minoïsche beschaving ca 800 v.C.
Un lot de trois découvertes archéologiques. Une pointe en bronze d'un pilum romain (L. 19 cm). Un sceau en pierre (Ø 2,5 cm), civilisation minoenne, ca 1800 avant JC Un sceau en calcaire (H . 3 cm), civilisation minoenne vers 800 avant JCNo longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#373Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100

