Similar lots by type
-
#6Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.
Une console suspendue en bois patiné de style baroque.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#411Een gebeeldhouwde Afrikaanse asbak in de vorm van een mannenhoofd.
Un cendrier africain sculpté en forme de tête d'homme.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
Une statue africaine en bois sculpté. R.D.Congo. Nous ajoutons une statue plus petite.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een gebeeldhouwd Afrikaans voorouderbeeld.
Une statue d'ancêtre africain sculpté.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#664Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Sensualité du sensible”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genulmmerd ‘Hors Commerce XXII/XXX buiten de plaat.
“Sensualité du sensible”. Une lithographie. Signée, datée '88 et numérotée 'Hors Commerce XXII/XXX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 150 / 200 -
#198Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400 -
#52Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Havengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
Un sac à main en toile de cuir. Modèle calicot.No longer availableEstimate: € 480 / 550 -
#212Newhall, Hanley.Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.
Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#667“Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.
Filles aux oranges. Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons une cloche de Noël en biscuit dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 8, 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#94“Kittens in een nestje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd onder dekader ‘E. Faiet’.
Chatons dans un nid. Huile sur panneau. Signée sous le cadre 'E. Faiet'.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#568“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Cristal d’ArquesEen gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.
Une figurine de dauphin en verre moulé. Marquée d'une étiquette.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50

