#429
Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418
Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
#827
#767Vianne
Een gele glaspasta paddestoellamp.
#773
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.No longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#202
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.
#756Karachi Super
Een handgeknoopt Pakistaans wollen wandlopertje met Jaldardecor.
#427
Een lot van tien kleine houten schildersezeltjes.
Un lot de dix petits chevalets en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 55 -
#78
#726
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
#883
Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.
#490
Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200