Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.

Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.

Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.
Dim. ± 21 x 30 cm
SKU: 2710200341.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #729

    Een balustervormige lampenvoet van metaal.

    Pied de lampe en métal de forme balustre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm (z.k.)
    Estimate: € 50 / 80
  • #87
    Picquot Ware, England

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een briljant van +- 0,97 ct. Color G. P 2. Met certificaat.

    Collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,97 ct. Couleur G. P 2. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 4,34 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #242

    Een hoge glazen stolp met tien vlinders.

    Cloche haut en verre contenant dix papillons.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #350

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,98 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #273

    Een oude messing/brons patrijspoort.

    Un vieux hublot en laiton / bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #49
    Charles Joseph Van Landuyt
    Period: 1854 - 1934

    “Gerooide bomen aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Op te frissen.

    Arbres arrachés à l'orée du village . Huile sur toile. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #334
    Columbia

    Een oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.

    Un vieux phonographe à pendule avec un grand nombre de disques et avec des aiguilles de rechange. État de fonctionnement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.
    No longer available
    Dim. 2,17
    Estimate: € 100 / 150
  • #604
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Zomers zicht met kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue d'été à la ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 67 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #689
    J. Megens

    “Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.

    “Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #721

    Een houten regulateur.

    Un régulateur en bois.
    No longer available
    Dim. l:
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More