Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.

Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.

Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.
Dim. ± 21 x 30 cm
SKU: 2710200341.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #624

    Een gevarieerd lot antieke apothekerspotten van kristal, glas en porselein. 17 stuks.

    Lot de pot de pharmacie en cristal, en verre et en porcelaine. 17 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.

    Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 168 x 102 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #397

    Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een groep van blauw-wit en verguld Duits porselein met zes personages. Achteraan gemerkt.

    Un groupe de porcelaine allemande bleue et blanche et dorée à six personnages. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #621

    “Engel met cimbalen”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel.

    Ange aux cymbales. Statuette en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #667

    Een glazen stolp met negen vlinders.

    Une cloche avec neuf papillons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Edmond Defroyennes
    Period: 1896 - 1977

    “Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.

    Vue du canal . Huile sur toile. Signée et datée ‘73.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #273

    Een oude messing/brons patrijspoort.

    Un vieux hublot en laiton / bronze.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #712
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.

    Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #326

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More