Other lots in this auction
-
#291“Arabisch meisje”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Kleine beschadiging aan een vinger. Begin XXe eeuw.
Fille arabe . Une statue en plâtre patiné. Dommages mineurs à un doigt. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#385Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,37 gEstimate: € 250 / 350 -
#638Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#674Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908“Erotische scène”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
Scène érotique. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167“Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten kerkbeeld. XIXe eeuw.
Vierge à l'Enfant . Statue d'église en bois polychrome. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 150 -
#573Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#549F. Van Rompaey“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#384Een ronde Empire piëdestal van notenhout op driepoot met vergulde klauwen. Groen marmeren bladen (gebroken en gelijmd).
Un piédestal Empire rond en noyer sur un trépied à griffes dorées. Dessus en marbre vert (cassé et collé).No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40

