Other lots in this auction
-
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Une carpette d’Orient en laine noué main, motif géométrique.No longer availableDim. 220 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#228Christofle
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.
Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#720Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 108 cmEstimate: € 50/80 -
#713
Een theekommetje met bordje met bianco-sopra-bianco-reliëf en meerkleurige decors van vogels en pioenen in cartouches. Tijdperk Qianlong.
Un petit bol à thé et soucoupe, relief bianco-sopra-bianco et décors polychromes d’oiseaux et pivoines en cartouches. Période Qianlong.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#202Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350/550 -
#590Amaleh
Een groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
Un grand tapis de Perse Gabbeh.No longer availableDim. 290 x 249 cmEstimate: € 240/360 -
#896
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Plateau de service en acajou sur pied amovible.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#738
Waterkan van Belgisch aardewerk in de vorm van een aardbei.
Une verseuse en faïence belge en forme de fraise.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#213
Een secretaire van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade en doucine onder een grijs marmeren blad en met twee paneeldeurtjes onderaan. Achter het klapblad elf kleine schuifjes met wortelnootfineer.
Un secrétaire en bois de placage acajou , style Louis Philippe, à tiroir en doucine sous une tablette en marbre gris et deux portes panneaux en dessous. Derrière la tablette rabattable se trouvent onze petits tiroirs aux finitions en bois de placage de ronce.No longer availableDim. 158 x 111 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#512
“Ya Tassenote.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Frank Will.
”Ya Tassenote”. Huile sur toile. Porte la signature: Frank Will.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 250/300 -
#256J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#609Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000