#741Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
#445Een paar Chinese handgeknoopte tapijten.
#500Een eikenhouten halbank in neogotische stijl, versierd met gebeeldhouden figuren en panelen.
Un banc de couloir en chêne, style Néogothique, décor de panneaux sculptés et figures.No longer availableDim. 129 x 137 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#428Twee Japanse maskertjes van gelakt hout.
#626Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#12Drie gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Een kleurenprentje naar Charles Vernet. “Going at a fence”. Een kleurenprent naar Alken. “Drie vissen”. Een kleurenets van Coutant naar Bévalet.
Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.No longer availableDim. Ø: 12,5 cmEstimate: € 65 / 75