Other lots in this auction
-
#593
Een gepolychromeerd houten plankmasker. West-Afrika.
Masque en planche de bois polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. 37 x 118 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618
Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663
Een kleine vaas op voet van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Bijgevoegd een grotere vaas in donkerrood met geslepen decor.
Un petit vase sur piédouche de cristal bleu doublé et taillé. On y joint un vase plus grand en rouge foncé avec un décor taillé.No longer availableDim. h: 26 & 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.No longer availableDim. 75 x 120 x 90 cmEstimate: € 600 / 800 -
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#548
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages entourés de fleurs et d'oiseaux. Avec un cadre en métal plaqué or avec deux anses et quatre pieds. Canton, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#589
‘Bloemenvaas”. Een Aziatisch borduurwerk achter glas.
'Vase à fleurs'. Une broderie asiatique sous verre.No longer availableDim. 77 x 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#600
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#651
Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
Une figurine en bois d'Indonésie.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#447
Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Décor de guirlandes et d'animaux dans des renfoncements. Marqué en bas. Avec socle en bois noir.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649Jan Vercammen
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60