#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#644Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.
A vintage chandelier, circa 1950, with 5 arms. Height adjustable.No longer availableDim. h 80 x Ø 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een parel.
#273Een 18de eeuwse wandfontein uit blauwgedecoreerd aardewerk. Lodewijk XV periode. Slijtage aan het kraangezicht.
An 18th century wall fountain made of blue decorated earthenware. Louis XV period. Wear on the faucet face.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#128Grés KeramisEen aardewerken art nouveau vaas met polychroom decor. Catteau decor 643 vorm 897. Kleine bakfout onderaan.
An earthenware Art Nouveau vase with polychrome decoration. Catteau decor 643 shape 897. Small firing flaw at the bottom.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 220 / 280 -
#555Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#571Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180