Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Capodimonte

Twee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.

Deux petits mendiants. Petit groupe en porcelaine. Marque sous la base.
Dim. h: 9 cm
SKU: 2808180061.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #61
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535

    Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #555

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #584

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #133

    “Danseres met hoge hoed”. Een beeldje van brons op een onyxen voetstuk. Voetstuk gebarsten.

    ”Danseuse avec un haut chapeau”. Une statue en bronze sur pied en onyx. Le pied est brisé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213

    Een lamp van donkergepatineerd brons in de vorm van een baviaan met een vaas in art decostijl.

    Une lampe en bronze en forme de babouin et vase en style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #143
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Pater”. Twee plaasteren beelden met beige patina. Achteraan gesigneerd.

    ”Père”. Deux statues en plâtre , patiné beige. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    “Indische olifant”. Een bronzen beeld met donker patina.

    ”Eléphant indien”. Une statue en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #649

    Een panter van gesculpteerd steen.

    Une panthère en pierre taillée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • Ennoby

    Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.

    ”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #642

    Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.

    Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #545

    Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #433
    Fontenelle

    Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.

    Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #665

    Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.

    Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #777

    Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.

    Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.

    Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #743

    Een groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.

    Un grand masque en bois africain partiellement en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #248

    Een kruisbeeld van gebeeldhouwd hout.

    Un crucifix en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    “Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.

    ”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #652

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

    Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 12,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #562

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #603

    Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.

    Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #158

    “Gesluierde vrouw”. Een geglazuurd aardewerken beeld in de stijl van Craco.

    ”Femme voilée”. Une statue en faïence glaçure d’après le style de Craco.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #711

    Twee gepolychromeerd houten maskers. Vermoedelijk Mexicaans. We voegen er een houten beeldje aan toe.

    Deux masques en bois polychrome. Probablement Mexicain. Nous ajoutons une petite statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    C. Heulebos

    “Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #742
    Paul Leduc

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #844

    Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.

    Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.
    No longer available
    Dim. 80 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477

    Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #38

    Verrekijker in lederen etui.

    Jumelles dans l’étui en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #645

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #242
    G. Lor

    “Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    ”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #96

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #308

    “Aartsengel bij de Heilige familie”. Een hoogreliëf van pijpaarde in ovaal kader met bol glas.

    Archange et famille Sainte”. Un haut-relief en terre de pipe dans un encadrement ovale et verre bombé.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #816

    Een eikenhouten grammofoonmeubeltje met twee deurtjes. We voegen er een reeks platen aan toe.

    Un meuble à grammophone en chêne à deux portes. Nous ajoutons une série de disques.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #801
    Art 4 by Ergo

    Een design theepot en melkpot met een zwart op wit strepenmotief, evenals een kopje met ondertasje naar een ontwerp van Mihalik. De eerste twee genummerd, resp. 8/500 en 43/1000. Dekseltje van de suikerpot beschadigd.

    Une théière et pot à lait design à motifs linéaires noir sur blanc, ainsi que la sous-tasse et tasse. D’après Mihalik. La théière est numérotée 8/500, le pot à lait est numéroté 43/1000. Le couvercle du sucrier est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More