Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kleine bronzen olifantjes.

Twee kleine bronzen olifantjes.

Deux petits éléphants en bronze.
Dim. h: 10 cm
SKU: 2105190878.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #878
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #454
    Capo di Monte

    Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.

    Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.

    Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.
    No longer available
    Dim. h: 141 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.

    Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #800

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #734

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #707

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    ”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #717

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Une statue africaine en ébène, non-figurative.
    No longer available
    Dim. h:97 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #711

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    ”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #784

    Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #790

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    “Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.

    ”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #854

    Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.

    Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.

    Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #774

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 95cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #754

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africaine de divers personnages.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #258

    Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.

    Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #147

    Een paar zoutvaatjes met lepeltjes van gegraveerd zilver in etui. Victoria Scotland XIXde eeuw.

    Une paire de salières et cuillères en argent gravé dans un étui. Victoria Scotland. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 67,13 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #828

    Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.

    Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #495

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.

    Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #832
    Delporte

    “Surrealistische zonsondergang.” Litho, genummerd 59/150, gesigneerd buiten de plaat.

    ”Coucher de soleil surréaliste”. Une lithographie, numérotée 59/150, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.

    Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 222 x 195 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #433

    Een set van zes verzilverde bekers.

    Un lot de six gobelets argentés.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “Lentebloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Floraisons de printemps”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #368
    Val St. Lambert

    Een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en cristal taillé, vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #775

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254
    Louis Henno
    Period: 1907 - 1990

    “Harmonie et Poésie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Harmonie et Poésie”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More