Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.

Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.
Online only
Dim. H. 12 & 9 cm
SKU: 2006180225.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #225
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #388
    Victor

    “Moeder en zoon”. Een houtsnede. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.

    “Mère et fils”. Gravure sur bois. Epreuve d’artiste signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #235
    Emiel Van Damme
    Period: °1885

    “Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #125

    Twee kleine houten barometer-thermometers.

    Deux petits baromètre-thermomètres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #146

    Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.

    Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #194

    Een Chinees avondtasje, versierd met kraaltjes.

    Sac de soir chinois décoré de petites perles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

    Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #385
    Vlaamse School

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #216

    -“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel. -”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.

    -“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel. -”La lavandière”. Petite miniature.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #346

    Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.

    Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.

    Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #349

    Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.

    Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More